Wyjazd adaptacyjny

Kolegium ISM UŚ od kilku lat zaprasza nowoprzyjętych studentów na wyjazd adaptacyjny przed rozpoczęciem studiowania.

..............................................................................................................................
Cieszyn 2020!
17-20 września 2020 r.

Zapraszamy w dniach 17 września (czwartek, popołudnie) do dnia 20 września (niedziela, rano) b.r. na obóz adaptacyjny dla nowoprzyjętych studentów I roku ISM i ISN. Spotykamy się w czwartek popołudniu na terenie kampusu Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Przez kolejne dni i wieczory zapewnimy nowym studentom szkolenie z poruszania się po meandrach zasad studiowania w Kolegium ISM, pokażemy jak budować indywidualny plan studiów, pomożemy wybrać tutorów, opowiemy o możliwościach, zaprosimy na wykłady i do pracy w grupach badawczych, zachęcimy do rozmów z Samorządem Studentów Kolegium ISM. Każdy powinien być przygotowany na pracę w terenie, wykłady, uroczystą immatrykulację i wręczenie indeksów oraz na zabawę!

Zapewniamy nocleg - dojazd i wyżywienie na koszt studentów.

..............................................................................................................................

Podczas wyjazdu studenci mają możliwość poznać kierownictwo Kolegium, dowiedzieć się o wszystkich sprawach formalnych, z jakimi się zetkną podczas studiowania w Kolegium, poznać krok po kroku zasady studiowania oraz system USOS, służący do zdalnej obsługi studentów. Wyjazd jest też okazją do wzięcia udziału w ciekawej debacie czy wykładzie, prowadzonych przez nauczycieli akademickich Uniwersytetu. O sprawach studenckiej działalności opowiada też i zachęca do działania Samorząd Studentów Kolegium ISM.

Jednocześnie studenci biorą udział w pracach zespołów badawczych, zajmując się określonym problemem. Mają możliwość poznać się nawzajem ucząc się pracy zespołowej i pracy w terenie.

Przede wszystkim jest to miejsce na nawiązanie znajomości wśród studentów, którzy na co dzień studiować będą na różnych wydziałach i poznanie się nawzajem w warunkach nieformalnych.

Kontakt

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych
Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 12, pok. 140-142
40-007 Katowice

32 359 13 05
32 359 20 59


ism@us.edu.pl

https://www.facebook.com/KolegiumISM